4K UHD fluorescenční zobrazovací systém od Scivita Medical se představil na kongresu EAES 2023

Home 4K UHD fluorescenční zobrazovací systém od Scivita Medical se představil na kongresu EAES 2023
Written by Doug Hampton
On

ŘÍM, 22. června 2023 /PRNewswire/ — Dne 20. června 2023 (SEČ) byl v italském Římě zahájen 31. mezinárodní kongres Evropské asociace pro endoskopickou chirurgii (European Association for Endoscopic Surgery, EAES 2023). Kongresu se zúčastnil také výrobce zdravotnické techniky Scivita Medical se svým 4K UHD fluorescenčním zobrazovacím systémem pro 3D vizualizaci (stánek E36) a dokázal tak svou oddanost své hlavní strategii globalizace.

Scivita [email protected] EAES 2023

Scivita Medical je globální společnost zaměřující se na zdravotnické technologie pro minimálně invazivní diagnostiku, která provozuje centra výzkumu a vývoje v Číně a v Japonsku. Pro své výrobky získala certifikaci FDA/CE a PDMA a podala patenty v Číně i v zahraničí. Prostřednictvím neustálého zdokonalování svých klíčových technologií chce Scivita Medical uvést na trh více špičkových výrobků a stát se preferovanou značkou, které důvěřují lékaři a pacienti po celém světě.

Díky rozsáhlým vlastním výzkumným a vývojovým kapacitám vybudovala společnost Scivita Medical jedinečnou technologickou platformu založenou na pěti synergicky působících základních technologiích: technologii 4K UHD lékařského zobrazování, technologii fluorescenčního lékařského zobrazování, technologii 3D lékařského zobrazování, technologii zobrazování ultratenkými endoskopy a technologii jednorázové endoskopie. Společnost Scivita Medical se svým komplexním portfoliem endoskopických produktů snaží pokrýt všechny typy endoskopických zákroků a uspokojit různorodé medicínské požadavky v této oblasti.

4K UHD fluorescenční zobrazovací systém vystavený na veletrhu EAES 2023 vznikl na základě technologie 4K UHD lékařského zobrazování a fluorescenčního lékařského zobrazování z této jedinečné technologické platformy. Kombinace 4K UHD fluorescenčního zobrazování od Scivita Medical s 3D technologií umožňuje získat 3D snímky s ultra vysokým rozlišením a fluorescenčním efektem, které lze využít v hepatobiliární chirurgii, hrudní chirurgii, gynekologii, gastrointestinální chirurgii a urologii apod.

„V centru našeho zájmu jsou vždy lékaři a pacienti, kterým chceme zajistit optimální péči. EAES 2023 je pro společnost Scivita Medical skvělou příležitostí, jak komunikovat přímo s chirurgy světové úrovně a dozvědět se více o místních pacientech,” řekl viceprezident pro mezinárodní marketing a prodej Michael Li. „Doufáme také, že díky této výstavě se s naší společností a vysokou kvalitou našich výrobků seznámí více místních chirurgů,” dodal Li.

O společnosti Scivita Medical

Scivita Medical byla založena v roce 2016 jako společnost zabývající se výrobou zdravotnických zařízení, která poskytuje řešení pro minimálně invazivní diagnostiku a léčbu a zaměřuje se na výzkum, vývoj a komercializaci lékařských endoskopů a souvisejících produktů. Společnost Scivita Medical považuje „globalizaci” za svou hlavní strategii a založila výzkumná a vývojová centra v Číně i v Japonsku. Díky rozsáhlým vlastním výzkumným a vývojovým kapacitám vyvinula společnost Scivita Medical jedinečnou technologickou platformu založenou na pěti synergicky působících základních technologiích a vybudovala komplexní portfolio endoskopických produktů a kandidátských produktů pokrývajících všechny typy endoskopických zákroků prováděných různými klinickými odděleními, které řeší nejrůznější medicínské potřeby. Společnost Scivita Medical, která se řídí zásadami „klinického zaměření”, „spolupráce na inovacích”, „orientace na lidi” a „špičkové kvality a efektivity”, hodlá neustále modernizovat své klíčové technologie, rozšiřovat své pokrytí trhu vynikajícími výrobky a stát se preferovanou značkou, které důvěřují lékaři a pacienti po celém světě.

Další informace naleznete na adrese scivitamedical.com. 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2107822/Scivita_Medical__EAES_2023.jpg

SOURCE Scivita Medical

Leave a Comment